Kontor 250 Kvm | Neptunigatan 70, Malmö

Välkommen till ett trivsamt och charmigt kontor på Neptunigatan 70, i centrala Malmö! Här erbjuds möjligheten att hyra in sig på flexibla ytor från 10 till 250 kvadratmeter, perfekt för allt från små team till större verksamheter. Tillgång till egen entré och toaletter. Stort gemensamt kök som delas med övriga verksamheter i lokalen. Här finns en balkong som låter er njuta av frisk luft och utsikten under pauser. Lokalen är ljus och inbjudande, med en mix av öppna kontorslandskap och inglasade arbetsytor, vilket ger en balans mellan gemenskap och avskildhet. Dessutom finns välutrustade mötes- och konferensrum samt sociala ytor som bjuder in till både arbete och avslappnade samtal.

Med sitt centrala läge nära Malmö Centralstation är det enkelt att pendla och hålla möten med besökare. Området erbjuder också ett brett utbud av restauranger och caféer, vilket gör det lätt att hitta både snabba lunchalternativ och platser för affärsluncher. Här förenas det praktiska med det gemytliga, och du får en arbetsmiljö där trivsel och effektivitet går hand i hand.

“Trivsamt och charmigt kontor om 10-250 kvm i centrala Malmö!”

Icono

FAKTA

Stad::Malmö

Område::Centrum

Typ av objekt::Kontor

Storlek::250

Icono

Service

En kort promenad till stora utbud av lunchrestauranger, apotek, handel, banker, livsmedelsbutiker, gym, shopping med mera! I kvarteren erbjuds det mesta och en kort promenad på 5-10 min nås shoppinggatan och det absoluta cityläget!

Icono

KOMMUNIKATIONER

Närhet till Centralstationen för stort utbud av bussar och tåg. För bilpendlaren kommer man snabbt ut på ringlederna via flera alternativa vägar. Malmö är även en cykelstad för den som önskar miljömedvetna färdmedel.

Sofie Hartman Alm
ANSVARIG UTHYRARE

[email protected]

+46 (0)736-63 00 29

15 + 6 =